Global Etik ve Uyum

Alexander M. Cutler

Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Sandy Cutler'ın mesajı

Eaton'ın başarılı bir kuruluş olmasında etik değerlerimiz her şeyden daha önemlidir. En yüksek doğruluk ve dürüstlük standartlarına verdiğimiz değer en büyük güç kaynağımızdır.

Hepimiz her zaman doğru olanı yaptığımızı ve bunun Eaton'daki çalışma şeklimiz olduğu anlayışını değerli çalışma arkadaşlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve paydaşlarımız arasında pekiştirdiğini biliyoruz.
 
Ortak etik değerlerimiz ışığında hareket etmemiz gerektiğini, aksi takdirde hepimizin, şirketin bütününün ve ortaya koyduğumuz bütün değerlerin riske gireceğini anlıyoruz. Ayrıca bütün paydaşlarımızı endişelerini açıklamaları, sorunlarını gündeme getirmeleri konusunda destekliyor ve dürüstlüğün en yüksek düzeyde olmasını teşvik ediyoruz. Herhangi bir konuda yeterli olmadığımızı düşünürseniz bana bildireceğinizi umuyorum.
Alexander M. Cutler signature
Alexander M. Cutler
Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO
 

Global Etik ve Uyum Bürosu

Global Etik ve Uyum Bürosu, çalışanlara günlük işlerle ilgili kararlar alırken Etik Yönetmeliği'ne uymaları için ihtiyaç duydukları bilgi, araç, rehberlik, eğitim ve desteği sağlamaktadır.

Bu birim, Eaton’ın etik kurallarının ve değerlerinin dünya çapında tutarlı bir şekilde iş uygulamalarına entegre edilmesini sağlamak için tasarlanmış, etkili etik eğitimi ve çeşitli eğitim programları ve iletişimler sunmaktadır.

Ayrıntılı bilgi edinmek veya uygunsuz davranışları bildirmek için bizimle temasa geçin


Email thumb Poland  

E-posta: ethics@eaton.com

     
Yardım Hattı'nı arayın  

Yardım Hattı'nı arayın: - 888 264 8514

1) Adım: AT&T'nin yerel erişim numarasını tuşlayın ve sinyal sesini bekleyin
2) Adım: Sinyal sesinden sonra Yardım Hattı numarasını (888 264 8514) tuşlayın.

Yardım Hattı ücretsizdir ve temsilciler birden fazla dilde haftada 7 gün, günde 24 saat hizmet vermektedir. Tercüman beklenirken kısa bir süre sessizlik olabilir, görüşme sırasında lütfen bunu göz önünde bulundurun.


Ayrıntılı bilgi için lütfen Global Etik ve Uyum sayfamızı page. ziyaret edin. Site içeriği İngilizcedir..