Eaton Türkiye yılın ikinci çeyreğinden itibaren SAP sistemini kullanmaya başlıyor.

Tarih: 2/23/2018

İSTANBUL, TÜRKİYE… Ağustos 2017 tarihinde başlayan ve büyük bir hızla devam eden SAP Unity projesi Türkiye organizasyonu için üst seviyede önem taşıyan bir proje niteliğinde olup, iş hedeflerimizin gerçekleştirilmesini sağlamaya yardımcı olacak ve müşterilerimizin Eaton ile olan işlerini kolay hale getirecektir.

Eaton Türkiye ve Eaton Global SAP ekiplerinin yaklaşık yedi aydır yoğun bir şekilde birlikte yürüttükleri SAP entegrasyon projesi yılın ikinci çeyreğinde tamamlanmış olacak. Yeni ERP sistemine geçiş ile birlikte iş süreçlerimizde olumlu yönde değişikler gerçekleşecek. SAP ile birlikte müşterilerimizin siparişlerini yönetebilecekleri ve sipariş süreçlerini kolaylaştıracak Order Center web sitesi de hayat geçmiş olacak. SAP ile birlikte müşterilerimize sunacağımız Order Center'ın sağlayacağı kolaylıklardan bazıları:
 

  • Sipariş girişi daha kolay gerçekleştirilecek. Müşterilerimiz kendi siparişlerini Order Center web sitesi üzerinden girerek kolayca yönetebilecekler.
  • Müşterilerimiz ürünlerimize ait görsel, fiyat bilgisi, teslim tarihi gibi tüm bilgilere Order Center üzerinden ulaşabilecek.
  • Siparişler müşterilerimiz tarafından Order Center web sitesi üzerinden firmamıza iletilebilecek.
  • Tüm müşterilerimiz her bir siparişi için otomatik olarak sipariş teyidi alabilecek.
  • Müşterilerimiz tamamlanan siparişlerinin yanı sıra açık siparişleri ile ilgili tüm bilgilere Order Center web sitesi üzerinden ulaşabilecek.

 

Eaton' un elektrik kısmı, güç dağıtımı ve devre koruma; yedek güç koruma; kontrol ve otomasyon; aydınlatma ve güvenlik; yapısal çözümler ve kablolama cihazları; ağır ve riskli ortamlar için çözümler ve proje tasarım servislerindeki uzmanlığı ile global bir liderdir. Eaton, bugünün en kritik elektrik gücü yönetimi zorluklarını karşılamak için global çözümleri ile konumlanmıştır.

Eaton, 2016'da $19.7 milyarlık satış yapan bir güç yönetimi şirketidir. Eaton, müşterilerimizin elektriksel, hidrolik ve mekanik gücü daha verimli, güvenli ve sürdürülebilir bir şekilde etkin olarak yönetmelerine yardım eden enerji tasarruflu çözümler sağlar. Eaton yaklaşık 95,000 çalışana sahiptir ve 175'ten fazla ülkede müşterilere ürünler satmaktadır. Eaton hakkında daha fazlasını öğrenmek için şu adresi ziyaret edin: www.eaton.eu. Son haberler için bizi Twitter'da (@ETN_EMEA) veya LinkedIn' de (Eaton EMEA) takip edin.

</