Hüküm ve Koşullar

Eaton, yan kuruluşları ve bağlı kuruluşlarının (“Eaton”) web siteleri (“Eaton siteleri”) bilgilendirme amaçlıdır.Aksi belirtilmedikçe bu sitelerdeki tüm materyaller telif hakkı ve ticari marka bildirimleri ile ticari olmayan kişisel kullanım amacıyla indirilebilir.Bu siteleri kullanarak bu hüküm ve koşullara uymayı kabul etmektesiniz (“Anlaşma”).

Kullanıcı Erişimi
Eaton herhangi bir zamanda tamamen kendi takdirine bağlı olarak: (1) herhangi bir kullanıcının bu siteye erişimini iptal edebilir; (2) bu sitenin ve/veya bu kullanım koşullarının tamamını yahut bir kısmını tadil edebilir, değiştirebilir, iptal edebilir veya silebilir.

Üçüncü Taraf Sitelere Bağlantılar
Eaton sitelerinde verilen bağlantılar kullanıcının Eaton sitelerinden çıkmasına izin verebilir. Bağlantı verilen siteler Eaton kontrolünde olmayabilir ve Eaton, bağlantı verilen sitenin veya bağlantı verilen sitede yer alan bağlantının içeriğinden sorumlu olmayacaktır. Eaton bu bağlantıları sadece kolaylık için verir ve herhangi bir bağlantı verilmesi Eaton’ın o siteyi onayladığı, onunla ilişkili olduğu veya onu desteklediği anlamına gelmez.Bağlantı verilen bir siteyi ziyaret etmeye karar verirseniz bunun riski tamamen size aittir.

Ticari Markalar
Burada adı geçen "Eaton", EATON (LOGO) ve/veya diğer Eaton isimleri yahut ürünleri Eaton Corporation plc veya yan kuruluşları ve bağlı kuruluşlarının ticari adları, ticari markaları ve/veya hizmet markalarıdır (“Eaton Markaları”) ve dünyanın dört bir yanındaki birçok ülkede tescillidir.Eaton Markaları sadece lisans ile kullanılabilir.Diğer herhangi bir kullanım yetkisiz kullanımdır.Burada belirtilen diğer ürün veya şirket adları ilgili sahiplerinin ticari adı, ticari markası veya hizmet markası olabilir.

Yazılım
Bu sitenin sunucusundan indirilebilen herhangi bir yazılım ("Yazılım") Eaton ve/veya tedarikçilerinin telif haklı çalışması olabilir. Yazılım’ın kullanımı Yazılım ile birlikte gelen veya Yazılım’da yer alan son kullanıcı lisans sözleşmesinin ("Lisans Sözleşmesi") hükümlerine tabidir. İndirilmeye hazır olan herhangi bir Yazılım Lisans Sözleşmesi’ne göre sadece son kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Yazılım’ın Lisans Sözleşmesi’ne aykırı şekilde kopyalanması veya dağıtımı yasalar uyarınca açıkça yasaklanmıştır.YUKARIDAKİ HÜKMÜ KISITLAMAKSIZIN YAZILIM’IN DAHA FAZLA ÇOĞALTILMAK YAHUT DAĞITILMAK İÇİN BAŞKA BİR SUNUCUYA VEYA KONUMA KOPYALANMASI YAHUT ÇOĞALTILMASI AÇIKÇA YASAKLANMIŞTIR. YAZILIM SADECE LİSANS SÖZLEŞMESİ’NİN HÜKÜMLERİNE GÖRE GARANTİLİDİR (GARANTİLİ İSE). YÜRÜRLÜKTEKİ YASALAR TARAFINDAN AKSİ ŞEKİLDE SINIRLANDIRILMADIKÇA VE LİSANS SÖZLEŞMESİ’NDE GARANTİ ALTINA ALINAN DIŞINDA, EATON BU BELGE İLE TİCARİ DEĞER, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK, MÜLKİYET HAKKI VE İHLAL DURUMUNUN OLMAMASINA İLİŞKİN TÜM ZIMNİ GARANTİLER VE KOŞULLAR DÂHİL OLMAK ÜZERE YAZILIM İLE İLGİLİ BÜTÜN GARANTİ VE KOŞULLARDAN FERAGAT EDER.

Eaton’a Lisans
Eaton, siteleri aracılığıyla gizli veya tescilli bilgi göndermenizi istemez.Bu hizmet aracılığıyla mesaj göndererek, dosya yükleyerek, veri girerek veya başka bir iletişim şekli kullanarak şunları gerçekleştirmesi için Eaton’a telifsiz, sürekli, münhasır olmayan, sınırsız, dünya çapında geçerli bir lisans vermeyi kabul etmektesiniz:

  • Bu tür iletişimleri kullanmak, kopyalamak, alt lisans vermek, uyarlamak, aktarmak, tekrar aktarmak, dağıtmak ve/veya kamuya açık şekilde icra etmek yahut görüntülemek..
  • İletişimle ilgili olarak verilen yukarıdaki hakları kullanmaları için üçüncü taraflara sınırsız hakka ilişkin alt lisans vermek.


Yukarıdaki haklar herhangi bir ilgili yargı alanında telif hakkı, ticari marka, hizmet markası, patent yasaları veya tanıtım yasası dâhil diğer fikri mülkiyet hakları uyarınca tanınan haklar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bu tür iletişimlere ilişkin tüm hakları kullanma hakkını içerecektir.

Feragatname
BU WEB SİTESİNDE YER ALAN VERİ VE BİLGİLERİN DOĞRU OLDUĞU DÜŞÜNÜLMEKTEDİR, ANCAK BU VERİ VE BİLGİLER YANLIŞLIKLAR VE YAZIM HATALARI İÇEREBİLİR.EATON SİTELERİ, TİCARİ DEĞER, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK, MÜLKİYET HAKKI VE İHLAL OLMAMA DURUMUNA İLİŞKİN ZIMNİ GARANTİLER DÂHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE AÇIK YAHUT ZIMNİ HERHANGİ BİR TÜRDE VEYA KOŞULDA HERHANGİ BİR BEYAN YAHUT GARANTİDE BULUNULMADAN "OLDUĞU GİBİ" SUNULUR.EATON BU SİTEDE YER ALAN FONKSİYONLARIN KESİNTİSİZ VEYA HATASIZ ÇALIŞACAĞINI, KUSURLARIN DÜZELTİLECEĞİNİ YAHUT BÜLTEN PANOLARI VEYA SİTEYİ KULLANIMA SUNAN SUNUCU DÂHİL BU SİTENİN HATASIZ OLACAĞINI, VİRÜS YAHUT BAŞKA ZARARLI BİLEŞENLER İÇERMEYECEĞİNİ GARANTİ ETMEZ. BU SORUMLULUK REDDİ HERHANGİ BİR PERFORMANS BAŞARISIZLIĞI, HATA, İHMAL, KESİNTİ, SİLİNME, KUSUR, ÇALIŞMA VEYA İLETİMDE GECİKMENİN NEDEN OLDUĞU HERHANGİ BİR HASAR YAHUT YARALANMA İÇİN GEÇERLİDİR. BİLGİSAYAR VİRÜSÜ, İLETİŞİM HATTI ARIZASI, HIRSIZLIK VEYA İSTER SÖZLEŞME İHLALİ, HAKSIZ FİİL, İHMAL İSTER BAŞKA BİR EYLEM NEDENİYLE, KAYITLARIN İMHASI YAHUT YETKİSİZ ERİŞİMİ, DEĞİŞTİRİLMESİ VEYA KULLANIMI. EATON’IN DİĞER ABONELERİN VEYA ÜÇÜNCÜ TARAFLARIN KÜÇÜK DÜŞÜRÜCÜ, HAKARET EDİCİ VEYA YASA DIŞI DAVRANIŞINDAN SORUMLU OLMADIĞINI VE BUNLAR NEDENİYLE MEYDANA GELEBİLECEK ZARARIN TAMAMEN SİZE AİT OLDUĞUNU ÖZELLİKLE KABUL ETMEKTESİNİZ. YÜRÜRLÜKTEKİ YASALARCA BAŞKA ŞEKİLDE KISITLANMADIKÇA, EATON VEYA EATON YAZILIMINI OLUŞTURMA, ÜRETME YAHUT DAĞITMADA YER ALAN HERHANGİ BİR KİŞİ VEYA KURULUŞ HİÇBİR KOŞULDA EATON YAZILIMI YAHUT SİTESİNİN KULLANIMINDAN VEYA KULLANILAMAMASINDAN KAYNAKLANAN DOĞRUDAN, DOLAYLI, TESADÜFÎ, ÖZEL, NETİCE KABİLİNDEN DOĞAN YAHUT CEZA GEREKTİRİCİ ZARARLAR DÂHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE HİÇBİR ZARARDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR. BU BELGE İLE BU BÖLÜMÜN HÜKÜMLERİNİN SİTEDEKİ TÜM İÇERİK İÇİN GEÇERLİ OLACAĞINI ONAYLAMAKTASINIZ.

Zararların Sınırlandırılması
EATON, YÜRÜRLÜKTEKİ YASALARCA BAŞKA ŞEKİLDE KISITLANMADIKÇA, HİÇBİR KOŞULDA BU SİTENİN KULLANIMIYLA BAĞLANTILI HERHANGİ BİR ÖZEL, DOLAYLI VEYA TESADÜFÎ ZARAR DÂHİL OLMAK ÜZERE HİÇBİR ZARARDAN SORUMLU DEĞİLDİR. EATON SADECE KATALOGLARINDA VEYA DİĞER ŞİRKET LİTERATÜRÜNDE BELİRTİLEN ÜRÜNLERE YÖNELİK UYGULAMALARI TAVSİYE EDER VE BUNLARIN DIŞINDAKİLERİN KULLANIMINA İLİŞKİN HER TÜRLÜ SORUMLULUĞU BU BELGE İLE REDDEDER. ÜRÜNLER SADECE SATIŞ HÜKÜM VE KOŞULLARINA GÖRE GARANTİLİDİR (GARANTİLİ İSE).EATON’IN HERHANGİ BİR KULLANICININ KÜÇÜK DÜŞÜRÜCÜ, REKABET ENGELLEYİCİ, HAKARET EDİCİ VEYA YASA DIŞI DAVRANIŞINDAN SORUMLU TUTULAMAYACAĞINI ÖZELLİKLE TASDİK VE KABUL ETMEKTESİNİZ. HERHANGİ BİR EATON MATERYALİNDEN VEYA HÜKÜM VE KOŞULUNDAN MEMNUN KALMAZSANIZ TEK VE YEGÂNE ÇARENİZ SİTEYİ KULLANMAYI BIRAKMAK OLACAKTIR.

Bülten Panoları
Bu hizmet Eaton’a geri bildirim vermeyi ve kullanıcılar arasında gerçek zamanlı etkileşim kurmayı sağlayan bülten panoları ve sohbet odalarını ("bülten panoları") içerebilir. Eaton bülten panolarına iletilen mesajları, bilgileri veya dosyaları kontrol etmez. BÜLTEN PANOLARINI VE BU SİTEYİ KULLANMANIZIN BİR KOŞULU OLARAK AŞAĞIDA BELİRTİLENLERİ KESİNLİKLE YAPMAMALISINIZ:

  • Diğer kullanıcıların bülten panolarını kullanımını ve bunlardan faydalanmasını kısıtlamak veya engellemek.
  • Hukuki sorumluluğa neden olabilecek veya herhangi bir yerel, bölgesel, ulusal veya uluslararası yasayı başka şekilde ihlal edecek cezai veya hukuki suç nitelikli herhangi bir davranış teşkil edecek yahut böyle bir davranışı teşvik edecek veya ihlal edici davranış nitelikli iletimler dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere yasa dışı, rekabet engelleyici, tehdit edici, küfür, iftira edici, küçük düşürücü, müstehcen, kaba, pornografik, saygısız veya uygunsuz bilgiler göndermek yahut iletmek.
  • Sahibinden veya hak sahibinden önceden yazılı izin almadan gizlilik yahut tanıtım haklarını ihlal eden veya telif hakkı, patent yahut başka mülkiyet hakkı tarafından korunan veya telif haklı eserlerin türevi niteliğindeki materyaller dâhil olmak üzere başkalarının haklarını ihlal eden herhangi bir bilgi, yazılım yahut diğer materyali göndermek veya iletmek.
  • Virüs veya başka bir zararlı bileşen içeren bilgi, yazılım yahut diğer materyalleri göndermek veya iletmek.
  • Herhangi bir bilgi, yazılım veya diğer materyali Eaton’ın iş amaçları dışında ticari amaçlarla yahut reklam içeren bilgi, yazılım veya diğer materyali göndermek, iletmek yahut başka şekilde yararlanmak.


Eaton’ın bülten panolarının içeriğini izleme veya düzenleme yükümlülüğü olmadığını anlamaktasınız. Ancak Eaton yasalar, yönetmelikler yahut resmi kurumların taleplerini karşılamak için gerekli görüldüğünde her zaman sizin veya diğer kullanıcıların gönderdiği herhangi bir bilgiyi ifşa etme ve Eaton’ın tamamen kendi takdiri doğrultusunda uygunsuz bulduğu yahut bu hüküm ve koşulları ihlal eden bilgi veya materyallerin tamamını yahut bir kısmını düzenleme, yayınlamayı reddetme veya silme hakkını saklı tutar.

Tazminat
Siteyi kullanımınızdan veya bu sözleşmenin hükümlerini ihlal etmenizden yahut sözde ihlalinizden doğan, makul avukat ücretleri dâhil olmak üzere, her türlü sorumluluk, iddia, zarar ve masraftan ve bunlara karşı Eaton’ı, lisans sahiplerini ve Eaton’ın ilgili müdürleri, yetkilileri, çalışanları ve temsilcilerini savunmayı, tazmin etmeyi, korumayı ve zarar görmelerini engellemeyi kabul etmektesiniz.

Hukuk Seçimi
Bu Sözleşme, herhangi bir ilke veya yasa çatışmasına mahal vermeden Ohio Eyaleti’nin yasalarına tabi olacak ve yorumlanacaktır. Bu Sözleşme’nin herhangi bir hükmü yasa dışı, geçersiz veya herhangi bir nedenden dolayı uygulanamaz olursa o hüküm bu Sözleşme’den ayrı tutulacak ve diğer hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Uluslararası Kullanıcılar
Eaton siteleri ABD’de/ABD’den kontrol edilir, işletilir ve yönetilir.Eaton, Eaton sitelerinin ABD dışında kullanım için uygun veya hazır olduğunu beyan etmez.Eaton sitelerindeki herhangi bir içeriğin yasa dışı veya yasak olduğu ülkelerden veya bölgelerden Eaton sitelerine erişiminiz yasaktır.Herhangi bir ABD ihracat yasası veya yönetmeliğini ihlal edebilecek Eaton siteleri yahut materyallerini kullanamazsınız.

DMCA (Dijital Milenyum Telif Hakkı Yasası) Tebligat Gereklilikleri
Herhangi bir telif hakkı ihlali iddiası U.S.C. Bölüm 512(c) 17. Maddesi’ne göre hizmet sağlayıcı yetkili temsilcisine tebliğ edilmelidir: Daniel S. Kalka, Eaton Corporation plc, 1111 Superior Avenue, Cleveland, Ohio 44114, 216-523-4131, danielskalka@eaton.com.

Fesih
Bu Sözleşme, Sözleşme’nin tümünü teşkil eder ve Eaton tarafından bildirimde bulunmaksızın herhangi bir nedenle herhangi bir zamanda feshedilene kadar geçerlidir. Fesih durumunda artık bu siteye veya bülten panolarına erişemezsiniz ve bu siteden yahut bülten panolarından indirilen materyalle ilgili olarak size uygulanan kısıtlamalar, bu Sözleşme’de belirtilen feragatler ve sorumluluk sınırlamaları fesihten sonra da geçerliliğini korur.